Nasi sprzedawcy

Sprzedaż online: Czym Catawiki różni się od innych serwisów sprzedażowych

W dzisiejszych czasach rynek online bogaty jest w wiele sklepów internetowych, czy serwisów aukcyjnych. Czasem jednak trudno zorientować się, komu można zaufać i gdzie można sprzedać wysokiej jakości przedmioty za dobrą cenę. Catawiki jest najszybciej rozwijającym się internetowym serwisem aukcyjnym na świecie, który dla milionów ludzi z całego świata jest najlepszym sposobem na kupno i sprzedaż wyjątkowych przedmiotów. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym handlowcem lub po prostu kimś, kto chce sprzedać coś ze swojego domu, wiedz, że każdy może kupować i sprzedawać na Catawiki. Czym różnimy się zatem od innych internetowych serwisów sprzedażowych? Dowiesz się tego tutaj.

Co sprawia, że Catawiki jest tak wyjątkowe?

Szeroki wybór wyjątkowych przedmiotów, wewnętrzni eksperci i unikatowe połączenie internetowych aukcji z tymi tradycyjnymi, to tylko niektóre z powodów, ze względu na które, Catawiki tak bardzo różni się od innych serwisów sprzedażowych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.


Nasi nabywcy poszukują przedmiotów niezwykłych, niepowtarzalnych i trudnych do znalezienia
Jeżeli chciałbyś sprzedać komiks edycji limitowanej lub niezwykle rzadki zegarek Rolex, prawdopodobnie zacząłbyś od znalezienia zagorzałych kolekcjonerów, których zainteresowałby Twój wyjątkowy przedmiot oraz za którego byliby w stanie zapłacić dobrą cenę. Każdego miesiąca przyciągamy 14 milionów ludzi, którzy wiedzą, że na Catawiki można znaleźć jedynie unikatowe przedmioty, które nie są dostępne w przeciętnym sklepie.


Wewnętrzni eksperci nadzorują nasze aukcje
Aby pomagać sprzedawcom osiągnąć najlepsze wyniki sprzedażowe na aukcji, nasi wewnętrzni eksperci, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach, zawsze chętnie odpowiadają na wszystkie pytania. Wszyscy eksperci dokładnie oceniają przedmioty wystawiane na aukcje, współpracują ze sprzedawcami, aby upewnić się, że przedmiot zaprezentowany został jak najlepiej oraz tworzą aukcje, które, ich zdaniem przyniosą korzyści zarówno nabywcom, jak i sprzedawcom. Nabywcy wiedzą, że aukcje są starannie nadzorowane przez tych ekspertów, przez co przyciąga to bardziej wyspecjalizowanych odbiorców na nasze aukcje, mających do nas duże zaufanie.


Od lewej do prawej: Eric Toonen (ekspert monet), Lisa Kok (ekspert sztuki nowoczesnej), Daan Hartevelt (ekspert znaczków) i Dirkjan Brinks (ekspert komiksów)

Internetowe aukcje w tradycyjnym stylu
Catawiki jest unikalną mieszanką internetowych zakupów i aukcji na żywo. Nowe aukcje rozpoczynają się w każdy piątek i zazwyczaj trwają przez tydzień lub dwa, dzięki czemu ludzie z całego świata mają szansę na znalezienie przedmiotu i złożenie oferty. Przedmioty są posegregowane kategoriami, co znacznie ułatwia ich przeglądanie. Nasi eksperci zazwyczaj dokonują oszacowania wartości przedmiotu, zanim trafi on na sprzedaż. Wszystko to sprawia, że Catawiki łączy w sobie renomę tradycyjnego domu aukcyjnego z wygodą i prostotą serwisu internetowego.


Bezpieczne transakcje
Catawiki oferuje unikalne metody płatności, aby chronić zarówno nabywców, jak i sprzedawców. Gdy nabywca wygrywa aukcję ma 3 dni robocze na zapłacenie za swój zakup. Następnie sprzedawca otrzymuje informację o konieczności wysłania przedmiotu lub przygotowania go do odbioru. Chroni to sprzedawców od wysyłki przedmiotów, za które nie zapłacono. Co więcej, dzięki temu można być pewnym, iż wszystkie transakcje odbywają się zgodnie z zasadami, gdyż nabywca i sprzedawca nie mają kontaktu do momentu otrzymania płatności. Po 14 dniach sprzedawca otrzymuje opłatę za wysyłkę oraz cenę zakupu minus 12,5% prowizji. Wpływy z prowizji wykorzystujemy do działań marketingowych i promocyjnych.

Darmowe aukcje
Oferowanie dowolnej ilości przedmiotów na aukcje nie wymaga dokonywania jakichkolwiek płatności. Nie ma żadnych ograniczeń lub kosztów. Sprzedawca płaci prowizję jedynie, gdy sprzeda swój przedmiot. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy przedmiot nie sprzeda się za pierwszym razem, sprzedawca może ponownie zaoferować go na aukcji. Jest to całkowicie darmowe.


Na Catawiki wystawianie przedmiotów na aukcje jest darmowe. Prowizja jest pobierana jedynie w przypadku, gdy przedmiot zostaje sprzedany

Szybka sprzedaż
Każdego tygodnia sprzedajemy do 50,000 przedmiotów na ponad 300 aukcjach. Biorąc pod uwagę fakt, iż każdego wieczoru dobiega końca niemal 40 aukcji, a w każdy piątek rozpoczynają się nowe aukcje, sprzedaż wyjątkowych przedmiotów odbywa się szybko i sprawnie.

Poczuj na własnej skórze jak bardzo Catawiki różni się od innych serwisów
Istnieje wiele powodów, dlaczego Catawiki wyróżnia się z tłumu i dlaczego jest najbezpieczniejszym, najbardziej skutecznym i dochodowym sposobem na internetową sprzedaż wyjątkowych przedmiotów. Nie tylko różnimy się od innych serwisów sprzedażowych, ale sprawiamy, że sprzedaż staje się łatwa, szybka i przyjemna dla każdego sprzedawcy. Na pierwszym miejscu zalecamy przeglądnąć nasze aukcje, aby sprawdzić, jakiego rodzaju przedmioty można wystawiać, a następnie należy zarejestrować się jako sprzedawca. Nasi eksperci nie mogą doczekać się, aby zobaczyć, co masz do zaoferowania!

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Utwórz bezpłatne konto Catawiki

Będziesz zaskoczony różnorodnością przedmiotów, oferowanych na aukcje Catawiki każdego tygodnia. Zarejestruj się już dziś i przeglądaj nasze cotygodniowe aukcje, które są nadzorowane przez wyspecjalizowanych ekspertów.

Utwórz konto
Udostępnij ten artykuł
Close Created with Sketch.
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 65 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
Zarejestruj się teraz