Inne

Czy sprzedaż przedmiotów na Catawiki jest bezpieczna?

Jeśli bierzesz pod uwagę sprzedaż przedmiotów na Catawiki, prawdopodobnie chcesz wiedzieć o bezpieczeństwie, jakie się z tym wiąże. W tym artykule wyjaśnimy, co sprawia, że aukcje internetowe Catawiki są najlepszym sposobem na sprzedaż wyjątkowych przedmiotów.

Nasi eksperci są po to, aby pomagać
Nasz międzynarodowy zespół ekspertów nadzorujący każdą z aukcji jest zawsze w gotowości, aby udzielić pomocy, tak abyś mógł czerpać jak najwięcej korzyści ze sprzedaży na Catawiki. Do naszego grona ekspertów należą ludzie, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Mają wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu z łatwością udaje im się wycenić przedmiot, a aukcje które nadzorują osiągają duży sukces.


Jeden z wielu naszych ekspertów: Berry Harleman - ekspert w dziedzinie zegarków

Nasi eksperci oceniają oferowane przedmioty na podstawie zdjęć i opisów przez Ciebie dostarczanych. Oznacza to, że nie ma konieczności przesyłania przedmiotów naszym ekspertom do oceny, wszystko odbywa się online. W przypadku gdy eksperci potrzebują dodatkowych informacji, aby móc lepiej zweryfikować autentyczność przedmiotu lub jego wartość, kontaktują się z Tobą. Mają niezbędną wiedzę, aby móc oszacować wartość przedmiotu.

Oferowanie przedmiotów na aukcję jest całkowicie darmowe i nie istnieją żadne limity liczby przedmiotów, które możesz zaoferować. Co więcej, nie musisz płacić żadnej prowizji, chyba że sprzedasz swój przedmiot.

Bezpieczne transakcje
Catawiki posiada bezpieczny system płatności. Prosimy nabywców o dokonanie płatności w terminie 3 dni od wygrania aukcji. Do momentu otrzymania płatności, nie musisz wysyłać przedmiotu. Jeśli nabywca nie zapłaci do 3 dni, Catawiki wysyła przypomnienia i próbuje skontaktować się z nim telefonicznie. W niektórych przypadkach nieuregulowania płatności, sprawa przekazywana jest firmie windykacyjnej. Podczas całego tego procesu jesteś na bieżąco informowany o przebiegu sprawy. Powiadamiamy Cię również, gdy nabywca zapłaci i poprosi o wysłanie przedmiotu.

Gdy oznaczysz przedmiot jako wysyłany, rozpoczyna się odliczanie dni do przelania płatności na Twoje konto. Ten proces odbywa się automatycznie. Po około 14 dniach po oznaczeniu przedmiotu jako wysłany otrzymujesz płatność. Otrzymujesz również wiadomość e-mail informującą Cię o dokładnej dacie przelania należności.


Oddany zespół wsparcia klienta
Wierzymy, że wszystkie transakcje będą odbywać się sprawnie, jednak jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, które nie zostały uwzględnione w Często zadawanych pytaniach nasz oddany Zespół wsparcia klienta z chęcią udzieli Ci pomocy.


Zespół Catawiki pod koniec 2016 roku

Mamy nadzieję, że jesteś gotowy na rozpoczęcie swojej przygody jako sprzedawca na Catawiki. Zarejestruj się, aby uzyskać darmowe konto i zostań sprzedawcą aby móc razem z nami kupować i sprzedawać wyjątkowe przedmioty online.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Utwórz bezpłatne konto Catawiki

Będziesz zaskoczony różnorodnością przedmiotów, oferowanych na aukcje Catawiki każdego tygodnia. Zarejestruj się już dziś i przeglądaj nasze cotygodniowe aukcje, które są nadzorowane przez wyspecjalizowanych ekspertów.

Utwórz konto
Udostępnij ten artykuł
Close Created with Sketch.
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 65 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
Zarejestruj się teraz