Wywiady

Historia sprzedawcy: Jak ojciec i syn ze Szwecji stali się częścią globalnego rynku dzięki Catawiki

Każdego tygodnia z naszego serwisu korzysta mnóstwo firm i osób, które sprzedają swoje wyjątkowe przedmioty odbiorcom z całego świata. Są to energiczne, ciekawe i ekscytujące osoby, które nie tylko sprzedają wyjątkowe przedmioty, ale również mają fantastyczne historie do opowiedzenia. Tutaj na Catawiki, nic byśmy nie osiągnęli, gdyby nie Ci wspaniali ludzie, którzy wystawiają swoje unikalne przedmioty na aukcje. Tak więc zdecydowaliśmy się spakować walizki i wyruszyć w podróż po Europie, aby odkryć niektóre z historii naszych sprzedawców. 

W tym tygodniu mieliśmy szansę na spotkanie ze specjalistami biżuterii z metali szlachetnych i właścicielami rodzinnego biznesu o nazwie Mega Guld usytuowanego w Szwecji. Otoczeni blaskiem biżuterii, spotkaliśmy się z ojcem i synem, Michelem i Jozefem, w ich biurze i miejscu pracy, znajdującym się w centrum Sztokholmu. Stwierdzenie, że ich biżuteria jest znakomita, nasuwa się zaraz po jej zobaczeniu; od pierścionków zaręczynowych po naszyjniki, wszystko zrobione jest z ogromnym profesjonalizmem i miłością do rzemiosła, która przekłada się na wszystko, co robią. W końcu Michel jest już w branży jubilerskiej od 47 lat, gdyż zaczął robić i sprzedawać biżuterię jeszcze, kiedy był młodym mężczyzną. Obecnie z dumą współpracuje z synem u boku, który również swój zawód ma we krwi.


Wspólnie produkują i sprzedają zarówno elementy biżuterii, jak i gotowe egzemplarze, we wszystkich możliwych wzorach i o najwyższej jakości. W zasadzie są oni największym producentem półproduktów w Europie. Każdy egzemplarz Mega Guld jest piękny i unikatowy; indywidualnie zaprojektowany i starannie wykonany przy użyciu specjalnej maszyny. Według Michaela biżuteria jest jak ubranie... nie wszystko pasuje do wszystkich. Jak wszyscy tutaj na Catawiki wiemy, wyjątkowe przedmioty zasługują na wyjątkowy dom.


Nowe możliwości z Catawiki

Michel i Jozef sprzedają swoje produkty złotnikom, jubilerom, producentom, a teraz, dzięki Catawiki, osobom prywatnym na aukcji. „Internet otworzył nam nowe drzwi i dał nam możliwość dotarcia do tak wielu potencjalnych nowych klientów”. 14 milionów odwiedzających każdego miesiąca sprawia, że Catawiki zapewnia swoim sprzedawcom szybkie i bezpieczne możliwości sprzedaży przedmiotów odbiorcom z całego świata.  


Dzięki Catawiki prowadzimy interesy z ludźmi z całego świata. Nie jesteśmy teraz ograniczeni jedynie do Szwecji.

Ze względu na takie zwiększone zapotrzebowanie na ich biżuterię, Michel i Jozef planują w przyszłości rozszerzyć zakres ich działalności. „Zauważyliśmy, że w szczególności w Niemczech jest duże zapotrzebowanie na nasze produkty, jednakże obecnie mamy również klientów z Francji, Belgii, Holandii, a nawet Anglii... Świat się dla na nas otworzył”.


Mają przed sobą świetlaną przyszłość
Tak jak diamenty ich biżuterii świecą blaskiem, tak samo wygląda przyszłość Mega Guld. Odkryli, że Catawiki jest idealnym serwisem, dzięki któremu mogą dotrzeć do odbiorców na całym świecie, co wpłynęło na gwałtowny wzrost ich sprzedaży. Jeżeli, tak samo, jak Michel i Jozef, szukasz miejsca godnego zaufania, dostępnego i ekscytującego, w którym możesz wypromować swoje przedmioty i czerpać z nich zysk, nie musisz już szukać dalej. Zarejestrowanie się oraz wystawianie przedmiotów na aukcję jest darmowe. Dlaczego by nie pójść w ślady Michaela i Jozefa i już dziś rozpocząć swoją własną podróż jako sprzedawca na Catawiki? Zarejestruj się jako sprzedawca tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej o Mega Guld, przejdź tutaj.

Możesz również kontynuować śledzenie naszej podróży, aby odkrywać historie naszych sprzedawców tutaj.

Utwórz bezpłatne konto Catawiki

Będziesz zaskoczony różnorodnością przedmiotów, oferowanych na aukcje Catawiki każdego tygodnia. Zarejestruj się już dziś i przeglądaj nasze cotygodniowe aukcje, które są nadzorowane przez wyspecjalizowanych ekspertów.

Utwórz konto
Udostępnij ten artykuł
Close Created with Sketch.
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 65 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
Zarejestruj się teraz