Inne

Luksusowe zegarki marki IWC

Markę International Watch Company, w skrócie IWC, założył amerykański zegarmistrz Florentine Ariosto Jones w 1868 roku w szwajcarskim mieście Schaffhausen. Amerykańska technologia i pionierski duch w połączeniu ze szwajcarska tradycją zaowocowały stworzeniem zegarków wyróżniających się najwyższą jakością, wyrafinowanym stylem i precyzją.  

Co sprawia, że marka IWC bije na głowę szwajcarską konkurencję? To jedyny szwajcarski producent zegarków, którego manufaktura mieści się na terenie wschodniej, a nie zachodniej Szwajcarii.


W portfolio marki IWC można znaleźć kilka kolekcji zegarków dedykowanych osobom o różnym stylu życia i upodobaniach estetycznych. Każda z tych kolekcji odzwierciedla pasje i reprezentuje podstawowe wartości marki IWC oraz jest świetnym źródłem inspiracji przy rozwijaniu zarówno bieżących, jak i przyszłych koncepcji współpracy, wydarzeń i projektów specjalnych.


„Pilot” jest jednym z modeli zegarków cieszących się największą popularnością, a jego cechy charakterystyczne to: duży cyferblat, gruby skórzany pasek i czytelna czarna tarczę, dzięki czemu nie ma sobie równych pod względem funkcjonalności i wyrafinowanego stylu.

IWC zajmuje zdecydowane stanowisko w kwestii zrównoważonego rozwoju swojego biznesu. To jeden z atrybutów decydujący o atrakcyjności marki, wysoko ceniony przez klientów, jak również przez pracowników i partnerów firmy, którzy od lat pozostają lojalni w stosunku do IWC. W 2012 roku firma otrzymała prestiżową nagrodę Walpole Award of Excellence za przywiązywanie wagi do ochrony środowiska w procesie produkcji zegarków i realizację swojej polityki w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.


Na naszych cotygodniowych aukcjach poświęconych Zegarkom ciągle pojawiają się nowe oferty, więc jeśli zainspirowały Cię jakość i niezawodność marki IWC, możesz wziąć udział w licytacji online – wystarczy założyć bezpłatne konto. Jeśli jesteś w posiadaniu zegarka IWC lub innej znanej marki i chcesz wystawić go na aukcji, możesz to zrobić rejestrując się jako sprzedawca na Catawiki tutaj.

Utwórz bezpłatne konto Catawiki

Będziesz zaskoczony różnorodnością przedmiotów, oferowanych na aukcje Catawiki każdego tygodnia. Zarejestruj się już dziś i przeglądaj nasze cotygodniowe aukcje, które są nadzorowane przez wyspecjalizowanych ekspertów.

Utwórz konto
Udostępnij ten artykuł
Close Created with Sketch.
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 50 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
Zarejestruj się teraz