Zaufanie & Bezpieczeństwo
Na Catawiki Twoje zaufanie jest dla nas bardzo ważne. Dlatego staramy się zapewnić Ci najbezpieczniejszą i niezawodną platformę internetową, na której możesz kupić wyjątkowe przedmioty. Oto kilka sposobów, w jakie zapewniamy licytantom bezpieczne doświadczenie aukcyjne.
Zespół ekspertów wewnętrznych
Nasz zespół ekspertów starannie wybiera i sprawdza wyjątkowe przedmioty, które później są wystawiane na aukcji Catawiki. Ma to na celu zapewnienie ich autentyczności i zagwarantowanie, iż są to przedmioty, których nie można kupić w żadnym sklepie.
Zweryfikowani sprzedawcy i bezpieczeństwo konta
Każdy z naszych sprzedawców ma swoją własną stronę, na której można poczytać komentarze wystawione przez nabywców ich przedmiotów. Jeżeli sprzedawca chce sprzedać przedmiot o wysokiej wartości, prosimy go, aby przeszedł dodatkową weryfikację. Ma to na celu przeciwdziałanie sprzedaży falsyfikatów na naszej platformie. Ponadto posiadamy własny zespół specjalistów ds. zapobiegania oszustwom na Catawiki. Jego zadaniem jest wykrywanie wszystkich podejrzanych działalności oraz rozwiązywanie wszelkich problemów, które mogą się pojawić.
Chronione płatności
Wszystkie płatności na Catawiki są obsługiwane przez naszego partnera ds. płatności - Stripe, jednego z najbardziej renomowanych i zaufanych dostawców płatności na świecie. Gdy zapłacisz za przedmiot, Twoja płatność będzie przetrzymana do momentu, gdy sprzedawca potwierdzi wysyłkę przedmiotu lub przygotuje go do odbioru. Dzięki temu Twoja płatność jest przez cały czas chroniona. Po zapłaceniu za przedmiot możesz skontaktować się ze sprzedawcą za pośrednictwem strony Catawiki zatytułowanej „Szczegóły zamówienia”. Jeśli masz pytania dotyczące statusu dostawy zamówienia lub jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o wysyłce, bezpośrednio skontaktuj się ze sprzedawcą.
Oddany zespół wsparcia klienta
Nasz doświadczony, międzynarodowy zespół wsparcia klienta w razie potrzeby jest zawsze pod ręką. Jeśli cokolwiek pójdzie źle, jeden z członków zespołu osobiście zajmie się Twoją sprawą. Członkowie naszego zespołu posługują się językiem angielskim, holenderskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i chińskim.
Dodatkowe koszty
Aby być jak najbardziej przejrzystą platformą, na Catawiki zaznaczamy jaki jest koszt związany z kupnem przedmiotów. Całkowity koszt Twojej wygranej składa się z trzech elementów: zwycięskiej oferty + kosztów przesyłki + opłaty aukcyjnej (9% od zwycięskiej oferty). Koszty wysyłki są określane przez sprzedawcę i nie dotyczą Cię jeśli zdecydujesz się odebrać swoje zamówienie osobiście. 9% opłata aukcyjna jest wykorzystywana do zapewniania bezpiecznej i niezawodnej platformy, na której każdy przedmiot wystawiany na aukcji zostaje zatwierdzony i zweryfikowany przez naszych ekspertów.
Utwórz swoje darmowe konto
Na Catawiki zaskoczy Cię imponujący wybór wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia. Zarejestruj się już dziś i przejrzyj nasze cotygodniowe aukcje prowadzone przez nasz zespół wyspecjalizowanych ekspertów.
Masz konto Catawiki? Zaloguj się