Zarób więcej sprzedając na aukcji Klasyczne samochody Catawiki
Rozpocznij sprzedaż teraz
Utwórz swoje darmowe konto sprzedawcy
Za pośrednictwem Catawiki możesz sprzedawać swoje wyjątkowe przedmioty licytantom z całego świata! Wpisz swoje dane, aby zarejestrować się jako sprzedawca.
Masz konto Catawiki? Zaloguj się
Udostępnianie wyjątkowych przedmiotów dla wszystkich za pośrednictwem aukcji internetowych
Weekly auction
300 aukcji
Catawiki jest najszybciej rozwijającą się internetową platformą aukcyjną. Ponad 300 cotygodniowych aukcji w 80 kategoriach, sprawia, że Catawiki jest najlepszym sposobem na kupno i sprzedaż wyjątkowych przedmiotów.
Auctioneers
194 ekspertów
Aukcje Catawiki są starannie opracowywane przez nasz zespół wyspecjalizowanych ekspertów. Pomagają oni zapewnić różnorodność i wysokiej jakości oferty.
Visitor
14 mln odwiedzających
Każdego miesiąca odwiedzają nas miliony osób z całego świata. Nasza platforma jest dostępna w 17 językach, w tym angielskim, niemieckim, francuskim, holenderskim, włoskim, hiszpańskim, chińskim i portugalskim.

Catawiki jest idealną platformą do internetowej sprzedaży Klasyczne samochody. Oto niektóre z wielu przedmiotów, które aktualnie zaoferowano na naszą aukcję Klasyczne samochody.

Przejdź do aukcji

Jak sprzedawać za pośrednictwem Catawiki

Rejestracja sprzedawcy

Zarejestrowanie się jako sprzedawca jest darmowe i bardzo łatwe do zrobienia. Po założeniu konta możesz zacząć oferować dowolną ilość przedmiotów najwyższej jakości.

Prześlij swój przedmiot

Wybierz aukcję, która pasuje do danego przedmiotu. Dodaj dokładny opis i wyraźne zdjęcia, które pokazują Twój przedmiot najlepiej jak to możliwe.

Płatności

Gdy tylko nabywca przesyła płatność za Twój przedmiot, zostajesz o tym poinformowany. Od tego momentu masz 3 dni robocze na wysłanie przedmiotu. W ciągu 2 tygodni od dnia wysłania przedmiotu, otrzymujesz zapłatę, pod warunkiem, że nie został otwarty spór związany z zakupem.

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki jest zwolniony z prowizji. Jako sprzedawca, podczas wystawiania swojego przedmiotu możesz wskazać koszty wysyłki adekwatne do różnych miejsc docelowych.
1175 e17fbc7a69a49bcb382cf17cee9e4157605e83cf landscape
1177 cce2305c3dcf7bd86ff3a6b24924182de092bb08 landscape
1179 2b06d965fb6d76133ca2f871e440f6363bbbccfa landscape

Catawiki wypromuje Twoje przedmioty za pośrednictwem wielu internetowych platform reklamowych - Google, Facebook, a naszą sieć partnerską poprzez blogi i witryny tematyczne.

Co mogę sprzedać na aukcjach internetowych Catawiki?
Każdego tygodnia organizujemy ponad 300 aukcji w 80 kategoriach i zawsze poszukujemy wyjątkowych przedmiotów na nasze aukcje. Przedmioty, które wystawiamy wzbudzają emocje, posiadają wartość historyczną i kulturową oraz są przedmiotami szeroko pożądanymi przez odbiorców naszej platformy. Posiadamy bogaty wybór przedmiotów w wielu różnorodnych kategoriach, począwszy od zegarków po sztukę, od osobliwości po znaczki, od wina po klasyczne samochody.
Skąd mam wiedzieć, czy moje przedmioty nadają się na aukcje Catawiki?
Niezależnie od rodzaju Twoich przedmiotów, nasi eksperci z chęcią podejmą się ich oceny, tak abyś mógł wystawić je na naszych aukcjach. Minimalna szacunkowa wartość każdego z przedmiotów musi wynosić co najmniej 75 €. Jest to spowodowane tym, że nasi nabywcy odwiedzają Catawiki w poszukiwaniu czegoś nie tylko unikatowego, ale również mającego wysoką wartość. Jeśli posiadasz przedmioty o niższej szacunkowej wartości, możesz je pogrupować i sprzedać jako kolekcję.
Nadszedł czas na sprzedaż licytantom ze wszystkich zakątków świata
Rozpocznij sprzedaż teraz