Nie potwierdziłeś jeszcze adresu e-mail

Yunheng Deng

Ekspert Monety

Czy można zostać ekspertem ds. monet, jedynie czytając książki? To zdecydowanie niemożliwe!

Yunheng Deng

Gdy Yunheng był dzieckiem, jego matka pracowała w lokalnym banku i czasami przynosiła do domu nowe monety pamiątkowe dopiero co wprowadzone do obiegu. Yumheng z miejsca pokochał te wspaniałe wzory na monetach i często zaglądał do słownika w poszukiwaniu znaczenia tekstów, które na nich widniały. Kiedy był w szkole podstawowej, w prezencie od dziadka dostał sporą ilość starożytnych chińskich monet. Ułożył monety na kawałku tektury w kolejności chronologicznej i dumnie pokazywał je swoim przyjaciołom.

Jak można sobie wyobrazić, kolekcjonowanie monet jest bardzo szeroką dziedziną. W pewnym momencie, Yunheng musiał wybrać kierunek specjalizacji. Zdecydował więc, że będzie specjalizować się w monetach azjatyckich. Jak zdobył tę wiedzę?

Czy można zostać ekspertem ds. monet, jedynie czytając książki? Według Yunhenga, nie jest to możliwe. Aby zostać ekspertem ds. monet, trzeba poczuć magię kolekcjonowania, kupowania i sprzedawania monet. Trzeba nawiązywać kontakty z innymi kolekcjonerami i handlarzami monet, pojawiać się na targach i stale pogłębiać swoją wiedzę. Czyniąc to wszystko, Yunheng Deng powoli gromadził swoją wiedzę, dzięki której teraz może z dumą pełnić funkcję eksperta na Catawiki.

Yunheng z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą, pasją i entuzjazmem z innymi. Dzięki rozległej sieci kontaktów w Azji wciąż nabywa nową wiedzę i odkrywa wcześniej nieznane monety. Potrafi komponować bardzo zróżnicowane aukcje wysokiej jakości monet, za którymi stoją ciekawe i rzadkie historie.

 • Ponad 30-letnie doświadczenie jako kolekcjoner monet
 • Zafascynowany historiami stojącymi za monetami
 • Duża azjatycka sieć kontaktów

Kończą się dzisiaj

Inne aukcje

W centrum uwagi

Jak sprzedawać na Catawiki

 1. 1. Rejestracja sprzedawcy

  Zarejestruj się jako sprzedawca za darmo. Możesz zaoferować dowolną ilość wyjątkowych przedmiotów najwyższej jakości.

 2. 2. Zamieść przedmioty

  Gdy Twoje przedmioty i opisy zatwierdzą nasi eksperci, zostaną one włączone do aukcji.

 3. 3. Frajda licytowania

  Poczuj charakterystyczne dla aukcji emocje, gdy użytkownicy z całego świata licytują wystawione przez Ciebie przedmioty!

Zalety aukcji Catawiki

 • Wysokie wpływy ze sprzedaży

 • Szybka sprzedaż

 • Bezpieczny system płatności

 • Międzynarodowa społeczność licytantów

 • Nadzór eksperta

 • Opcjonalna cena minimalna drogich przedmiotów

 • Profesjonalna obsługa klienta

 • Przystępna obsługa

Rozpocznij sprzedaż teraz

X
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 50 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
lub Zaloguj się