Nie potwierdziłeś jeszcze adresu e-mail

Lori Smolenski

Ekspert Znaczki

Znaczki są jak obrazy historii: upamiętniają wydarzenia historyczne

Lori Smolenski

Lori od zawsze pasjonowała się znaczkami. Dziś mija już 40 lat, odkąd dostała swój pierwszy znaczek Igrzysk Olimpijskich. Znaczek ten w takim stopniu jej się spodobał, że stał się początkiem jej wielkiej pasji, którą kontynuuje do dnia dzisiejszego. W ciągu tych 40 lat jako kolekcjoner, Lori zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie z dziedziny filatelistyki.

Około 25 lat temu, otworzyła swój własny sklep filatelistyczny, który prowadziła do 2004 r., a następnie rozpoczęła sprzedaż internetową. Z całą świadomością Lori może powiedzieć, że jest prawdziwą miłośniczką znaczków - od stóp do głów. Od zawsze chciała wiązać swoje życie zawodowe z filatelistyką więc kiedy natrafiła na ofertę pracy na Catawiki, nie miała wątpliwości, że to jest coś dla niej.

Catawiki dało Lori możliwość powiązania pracy zawodowej ze swoim hobby oraz kontynuacji nauki o znaczkach. Dzięki swojej pracy każdy dzień jest dla niej okazją do poszerzania swojej wiedzy. Lori uwielbia badać niespotykane znaczki i poznawać historie, które się za nimi kryją. Dlatego właśnie dokonując oceny znaczka, Lori nie koncentruje się jedynie na pobieżnym przeglądnięciu oferty, ale skupia się również na poznaniu sprzedawcy. Zawsze upewnia się, że na jej aukcjach pojawiają się wysokiej jakości znaczki, które mogłyby okazać się wspaniałym uzupełnieniem czyjejś kolekcji. Jej entuzjazm, zaangażowanie i doświadczenie, napędzają ją do tworzenia najlepszych aukcji z możliwych, które są korzystne dla wszystkich: zarówno dla sprzedawców, jak i nabywców.

 • 40-letnie doświadczenie jako kolekcjoner znaczków
 • Przez ponad 10 lat była właścicielką sklepu filatelistycznego
 • Zafascynowana wzorami i historią znaczków

Kończą się dzisiaj

Inne aukcje

Jak sprzedawać na Catawiki

 1. 1. Rejestracja sprzedawcy

  Zarejestruj się jako sprzedawca za darmo. Możesz zaoferować dowolną ilość wyjątkowych przedmiotów najwyższej jakości.

 2. 2. Zamieść przedmioty

  Gdy Twoje przedmioty i opisy zatwierdzą nasi eksperci, zostaną one włączone do aukcji.

 3. 3. Frajda licytowania

  Poczuj charakterystyczne dla aukcji emocje, gdy użytkownicy z całego świata licytują wystawione przez Ciebie przedmioty!

Zalety aukcji Catawiki

 • Wysokie wpływy ze sprzedaży

 • Szybka sprzedaż

 • Bezpieczny system płatności

 • Międzynarodowa społeczność licytantów

 • Nadzór eksperta

 • Opcjonalna cena minimalna drogich przedmiotów

 • Profesjonalna obsługa klienta

 • Przystępna obsługa

Rozpocznij sprzedaż teraz

Pobierz aplikację Catawiki Aukcje Online

Pobierz z App Store Pobierz z App Store

X
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 50 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
lub Zaloguj się