Nie potwierdziłeś jeszcze adresu e-mail

Marcel van Hulst

Ekspert Militaria i dawna broń / Toys & Boardgames

Przywiązuję dużą wagę do szczegółów, dlatego spędzam godziny na poszukiwaniach.

Marcel van Hulst

Fascynacja Marcela van Hulst militariami powstała z chwilą, gdy jego ojciec powiesił antyczne miecze na ścianie. Godzinami przesiadywał w lokalnej bibliotece, czytając o ich pochodzeniu i przeznaczeniu. Wkrótce zainteresowały go również inne militaria, więc zaczął odwiedzać targi i aukcje, aby móc stworzyć swoją własną kolekcję. Zanim kupił jakiś przedmiot, poddawał go szczegółowej kontroli i godzinami dowiadywał się o nim jak najwięcej. Jego pasja sprawiła, że Marcel stał się absolutnym znawcą wszystkiego, co było związane z II wojną światową, m.in. wiedział wszystko o mundurach. Oprócz zajmowania się handlem Marcel wziął kurs ze strzelania z broni i aktywnie brał udział w sportach strzeleckich.

Po przepracowaniu lat w sprzedaży detalicznej jako kierownik, w końcu Marcel znalazł swoje powołanie jako ekspert na Catawiki. Każdego dnia czerpie on wielką przyjemność z wyszukiwania informacji o przedmiotach oferowanych na aukcje i zanim podejmie decyzje o zaakceptowaniu przedmiotu, upewnia się, że wie o nim wszystko. Wystawiając przedmioty na aukcje nadzorowane przez Marcela, nie należy się więc dziwić, że prosi on o zdjęcia przedstawiające każdy możliwy szczegół. Marcel komponuje swoje aukcje w taki sposób, aby trafić do jak największej ilości odbiorców. Czy jest to weteran i kolekcjoner, który poszukuje brakującego elementu do swojej kolekcji, czy może początkujący kolekcjoner, który chce stworzyć swoją pierwszą kolekcję. W szerokiej gamie przedmiotów cotygodniowo wystawianych na aukcje, każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Ponad 35-letnie doświadczenie
 • Doświadczony przedsiębiorca
 • Zapalony kolekcjoner militariów

Kończą się dzisiaj

Inne aukcje

W centrum uwagi

Jak sprzedawać na Catawiki

 1. 1. Rejestracja sprzedawcy

  Zarejestruj się jako sprzedawca za darmo. Możesz zaoferować dowolną ilość wyjątkowych przedmiotów najwyższej jakości.

 2. 2. Zamieść przedmioty

  Gdy Twoje przedmioty i opisy zatwierdzą nasi eksperci, zostaną one włączone do aukcji.

 3. 3. Frajda licytowania

  Poczuj charakterystyczne dla aukcji emocje, gdy użytkownicy z całego świata licytują wystawione przez Ciebie przedmioty!

Zalety aukcji Catawiki

 • Wysokie wpływy ze sprzedaży

 • Szybka sprzedaż

 • Bezpieczny system płatności

 • Międzynarodowa społeczność licytantów

 • Nadzór eksperta

 • Opcjonalna cena minimalna drogich przedmiotów

 • Profesjonalna obsługa klienta

 • Przystępna obsługa

Rozpocznij sprzedaż teraz

X
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 50 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
lub Zaloguj się