Nie potwierdziłeś jeszcze adresu e-mail

Maximilian Joos

Ekspert Klasyczne samochody

Nie umiem wyobrazić sobie życia bez samochodów. Jestem uzależniony!

Maximilian Joos

Już we wczesnych wspomnieniach Maximiliana Joosa pojawiają się samochody. Wraz ze swoim ojcem odwiedzał wyścigi samochodowe, przeglądał czasopisma motoryzacyjne, zanim jeszcze potrafił czytać i każdego dnia marzył o jeździe samochodami, nawet kiedy jeszcze nie miał prawa jazdy. Pomimo jego uzależnienia od samochodów, Maximillian nigdy nawet nie pomyślał o pracy związanej z motoryzacją. Przynajmniej nie do momentu, aż ukończył studia na Wydziale Architektury. Wtedy właśnie wpadł na pomysł importowania samochodów z USA na niemiecki rynek. Jego pomysł okazał się wielkim sukcesem i dzięki zyskom ze sprzedaży w końcu mógł sobie pozwolić na zbudowanie swojej własnej kolekcji samochodów. Będąc ekspertem na Catawiki, Maximilian ma możliwość spędzania jeszcze większej ilości czasu wśród wymarzonych samochodów. Ze swojego krótkiego doświadczenia wie, jakie detale mają znaczenie dla poszczególnych marek i modeli oraz potrafi szybko rozpoznać stan samochodu. Uwielbia swoją pracę eksperta klasycznych samochodów i zawsze z chęcią współpracuje z zespołem ekspertów Catawiki. Poza tworzeniem wspaniałych aukcji Maximilian lubi również budować zaufanie 'offline'. Dlatego właśnie często można go zobaczyć na największych pokazach i targach samochodów, opowiadającego wszystkim o Catawiki i o niesamowitych możliwościach, jakie daje, zarówno licytantom, jak i sprzedawcom.

 • Ponad 5-letnie doświadczenie zawodowe
 • Życiowa pasja do samochodów
 • Szósty zmysł w biznesie

Jak sprzedawać na Catawiki

 1. 1. Rejestracja sprzedawcy

  Zarejestruj się jako sprzedawca za darmo. Możesz zaoferować dowolną ilość wyjątkowych przedmiotów najwyższej jakości.

 2. 2. Zamieść przedmioty

  Gdy Twoje przedmioty i opisy zatwierdzą nasi eksperci, zostaną one włączone do aukcji.

 3. 3. Frajda licytowania

  Poczuj charakterystyczne dla aukcji emocje, gdy użytkownicy z całego świata licytują zamieszczone przez Ciebie przedmioty!

 4. 4. Zarabiaj bezpiecznie

  Nie poprosimy Cię o wysłanie przedmiotów, póki nabywca nie dokona wpłaty. Catawiki obsługuje płatności w transakcjach pomiędzy nabywcami i sprzedawcami.

Zalety aukcji Catawiki

 • Wysokie wpływy ze sprzedaży

 • Szybka sprzedaż

 • Bezpieczny system płatności

 • Międzynarodowa społeczność licytantów

 • Nadzór eksperta

 • Opcjonalna akceptowalna cena drogich przedmiotów

 • Profesjonalna obsługa klienta

 • Przystępna obsługa

Rozpocznij sprzedaż teraz

Pobierz aplikację Catawiki Aukcje Online

Pobierz z App Store Pobierz z App Store

X
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 50 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
lub Zaloguj się