Nie potwierdziłeś jeszcze adresu e-mail

Martje Schutte

Ekspert Moda

Każdy kraj ma własny zmysł smaku, który można poznać po ubraniach, które są noszone.

Martje Schutte dopisało szczęście i swoje hobby zamieniła w pracę. Od zawsze fascynowała ją moda, wzory i materiały tekstylne. Swoją przygodę z modą rozpoczęła jako mała dziewczynka, kiedy to ubierała swoje Barbie w wyśmienite kreacje. Ponadto jej rodzice prowadzili sklep z używanymi ubraniami, w którym spędzała mnóstwo czasu. Martje Schutte należy do osób, które wszędzie potrafią dostrzec możliwości. Jej miłość do wysokiej klasy ubrań z second-handów urosła w Nowym Jorku, a swoje doświadczenie w branży tekstylnej zdobyła w Kowloon gdzie pracowała jako osoba testująca próbki materiałów. Co więcej, nieustannie pracowała nad opracowaniem swojej własnej marki odzieżowej. Martje czegokolwiek się podejmie, daje z siebie wszystko.

Obecnie to Catawiki ma to szczęście, że może współpracować z utalentowaną Martje Schutte. Tworzenie pięknych aukcji daje jej prawdziwego kopniaka energii. Zwłaszcza gdy wszystko idzie dobrze i kiedy wynik jej aukcji uszczęśliwia wielu licytantów. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w sesjach zdjęciowych, Martje wie co mężczyźni i kobiety lubią nosić i jak powinno się to zaprezentować na aukcji, aby zyskać zainteresowanie licytantów. Jej orientacja na międzynarodowym rynku modowym pomaga jej w wyeksponowaniu odzieży w taki sposób, aby na jej aukcjach widoczne były zarówno pasja Włoch, jak i elegancja Anglii. Dzięki niej ta niezwykła odzież ma szansę na opowiedzenie swojej własnej historii.

 • Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe
 • Wiele szkoleń z branży modowej
 • Stworzyła własną markę odzieżową
 • Ogromna wiedza o modzie międzynarodowej

Kończą się dzisiaj

Inne aukcje

Jak sprzedawać na Catawiki

 1. 1. Rejestracja sprzedawcy

  Zarejestruj się jako sprzedawca za darmo. Możesz zaoferować dowolną ilość wyjątkowych przedmiotów najwyższej jakości.

 2. 2. Zamieść przedmioty

  Gdy Twoje przedmioty i opisy zatwierdzą nasi eksperci, zostaną one włączone do aukcji.

 3. 3. Frajda licytowania

  Poczuj charakterystyczne dla aukcji emocje, gdy użytkownicy z całego świata licytują zamieszczone przez Ciebie przedmioty!

 4. 4. Zarabiaj bezpiecznie

  Nie poprosimy Cię o wysłanie przedmiotów, póki nabywca nie dokona wpłaty. Catawiki obsługuje płatności w transakcjach pomiędzy nabywcami i sprzedawcami.

Zalety aukcji Catawiki

 • Wysokie wpływy ze sprzedaży

 • Szybka sprzedaż

 • Bezpieczny system płatności

 • Międzynarodowa społeczność licytantów

 • Nadzór eksperta

 • Opcjonalna akceptowalna cena drogich przedmiotów

 • Profesjonalna obsługa klienta

 • Przystępna obsługa

Rozpocznij sprzedaż teraz

Pobierz aplikację Catawiki Aukcje Online

Pobierz z App Store Pobierz z App Store

X
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 50 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
lub Zaloguj się