Nie potwierdziłeś jeszcze adresu e-mail

Claudio Gabellone

Ekspert Automaty do gry i sprzedające

To fascynujące, jak stosunkowo proste mechanizmy użyte są w automatach do gry i sprzedających.

Rodzice Claudio Gabellone są dwóch różnych narodowości, jego mama jest Holenderką, a tata Włochem. On zaś czerpie wszystko to co najlepsze z obu tych kultur. Odnosi się to także do jego pasji: antyków i inżynierii. Swoje upodobanie do antyków ma po mamie, która zajmowała się handlem antykami. A swoją miłość do inżynierii rozwinął w firmie technicznej, gdzie pracował nad projektami IT. Zamiast samodzielnie sterować zautomatyzowanymi ramionami, zaprojektował tablice rozdzielcze, które je obsługiwały. Kiedy Claudio Gabellone z powrotem przeprowadził się do Włoch, wykorzystał swoje doświadczenie do odnawiania automatów do gry i sprzedających. Zaczęło się od pojedynczej szafy grającej, a następnie urosło do takich rozmiarów, że Claudio podróżował po całej Europie, kolekcjonując wszystko to co posiadało wlot na monety.

Dzięki swoim umiejętnościom i doświadczeniu, Claudio Gabellone jest idealnym przedstawicielem Catawiki we Włoszech. Jego wiedza o rynku i liczne kontakty, w efekcie wpływają na sporą liczbę ciekawych towarów pojawiających się na jego aukcjach. Są to towary, które on, jako prawdziwy technik, studiuje każdego tygodnia, aby upewnić się, że działają dokładnie tak, jak powinny. Claudio Gabellone zwraca szczególną uwagę na dostępność. Jego aukcje są pełne prawdziwych arcydzieł dla prawdziwych fanatyków i trochę mniej ekskluzywnych przedmiotów dla początkujących kolekcjonerów. W ten sposób ma on nadzieję wzbudzić zainteresowanie włoskiego społeczeństwa możliwościami, które oferuje międzynarodowa platforma Catawiki.

 • Ponad 10-letnie doświadczenie w restaurowaniu starych automatów do gry i sprzedających
 • Zbudował sieć kontaktów w całej Europie
 • Zna rynek
 • Biegle włada językiem holenderskim i włoskim

Jak sprzedawać na Catawiki

 1. 1. Rejestracja sprzedawcy

  Zarejestruj się jako sprzedawca za darmo. Możesz zaoferować dowolną ilość wyjątkowych przedmiotów najwyższej jakości.

 2. 2. Zamieść przedmioty

  Gdy Twoje przedmioty i opisy zatwierdzą nasi eksperci, zostaną one włączone do aukcji.

 3. 3. Frajda licytowania

  Poczuj charakterystyczne dla aukcji emocje, gdy użytkownicy z całego świata licytują zamieszczone przez Ciebie przedmioty!

 4. 4. Zarabiaj bezpiecznie

  Nie poprosimy Cię o wysłanie przedmiotów, póki nabywca nie dokona wpłaty. Catawiki obsługuje płatności w transakcjach pomiędzy nabywcami i sprzedawcami.

Zalety aukcji Catawiki

 • Wysokie wpływy ze sprzedaży

 • Szybka sprzedaż

 • Bezpieczny system płatności

 • Międzynarodowa społeczność licytantów

 • Nadzór eksperta

 • Opcjonalna akceptowalna cena drogich przedmiotów

 • Profesjonalna obsługa klienta

 • Przystępna obsługa

Rozpocznij sprzedaż teraz

Pobierz aplikację Catawiki Aukcje Online

Pobierz z App Store Pobierz z App Store

X
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 35 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
lub Zaloguj się