Nie potwierdziłeś jeszcze adresu e-mail

Joaquín Fernández Cebrián

Ekspert Kamienie szlachetne / Zegarki

Moje doświadczenie jako złotnik pomaga mi w ocenie zegarków.

Joaquín Fernández Cebrián

Chociaż Joaquin Fernandez Cebrian od zawsze uwielbiał zegarki, jego pasja do zegarków naprawdę rozpoczęła się podczas turnieju tenisa stołowego, w którym brał udział. Breitling, słynny producent zegarków, na turnieju wystawiał niewielką partię z najnowszymi modelami zegarków. Dla młodego Joaquina była to miłość od pierwszego wejrzenia, więc zaczął oszczędzać pieniądze na swój pierwszy zegarek Breitling. Od tamtego czasu, Joaquin został prawdziwym fanatykiem zegarków; jest zawsze poinformowany o wszystkich nowych trendach w przemyśle zegarmistrzowskim, bierze udział w targach i regularnie spotyka się z innymi entuzjastami. W odróżnieniu od większości entuzjastów, Joaquin Fernandez Cebrian nie lubi się popisywać swoimi zegarkami. Woli zachowywać je w dyskrecji.

Według Joaquina, ta dyskrecja nie ma zastosowania do zegarków na Catawiki; te muszą być wyeksponowane tak dobrze jak to tylko możliwe. Regularnie więc doradza sprzedawcom, jak robić dobre zdjęcia i jak odpowiednio je czyścić; zawsze podaje rzetelne informacje. W ten sposób licytant wie dokładnie co licytuje, a sprzedawca ostatecznie uzyskuje wyższe dochody. Dzięki swemu doświadczeniu jako złotnik, Joaquin Fernandez Cebrian jest w stanie prawidłowo ocenić jakość złotych zegarków i tych wysadzanych diamentami. Uwielbia to robić, ponieważ możliwość obserwowania pojawiających się w ofercie pięknych zegarków uważa za niezwykle ekscytującą.

 • Od ponad 25 lat jest miłośnikiem zegarków
 • Prawie 20-letnie doświadczenie jako złotnik
 • Właściciel biznesu związanego z złotnictwem

Kończą się dzisiaj

Inne aukcje

W centrum uwagi

Jak sprzedawać na Catawiki

 1. 1. Rejestracja sprzedawcy

  Zarejestruj się jako sprzedawca za darmo. Możesz zaoferować dowolną ilość wyjątkowych przedmiotów najwyższej jakości.

 2. 2. Zamieść przedmioty

  Gdy Twoje przedmioty i opisy zatwierdzą nasi eksperci, zostaną one włączone do aukcji.

 3. 3. Frajda licytowania

  Poczuj charakterystyczne dla aukcji emocje, gdy użytkownicy z całego świata licytują wystawione przez Ciebie przedmioty!

Zalety aukcji Catawiki

 • Wysokie wpływy ze sprzedaży

 • Szybka sprzedaż

 • Bezpieczny system płatności

 • Międzynarodowa społeczność licytantów

 • Nadzór eksperta

 • Opcjonalna cena minimalna drogich przedmiotów

 • Profesjonalna obsługa klienta

 • Przystępna obsługa

Rozpocznij sprzedaż teraz

X
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 50 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
lub Zaloguj się