Nie potwierdziłeś jeszcze adresu e-mail

Lara Geijsen

Ekspert Kamienie szlachetne

Najpiękniejsza biżuteria jest wciąż produkowana przy pomocy starożytnych technik.

Podczas organizowania sesji fotograficznej dla hinduskiego czasopisma, Lara Geijsen po raz pierwszy prawdziwie zakochała się w biżuterii. W tej pracy zwiedziła świat i korzystała z najpiękniejszej biżuterii, która jest absolutnie ubóstwiana w Indiach. Po półrocznej pracy w Indiach ona również przywiązała się do pięknej biżuterii ozdobionej kamieniami szlachetnymi. Aby zbadać stare techniki odwiedziła wielu złotników, a po powrocie do Europy, zapisała się na kurs z gemmologii na British Gemmological Association. Ponadto, doświadczenie zawodowe zyskała również pracując w Bonebakker, u renomowanego jubilera, który wyprodukował holenderską koronę królewską w 1840 roku.

Jako ekspert, Lara Geijsen łączy swoją teoretyczną i praktyczną wiedzę, dzięki której z łatwością potrafi ocenić oferowane przedmioty. Jej ogromne zamiłowanie do biżuterii ma swoje odzwierciedlenie w szerokiej gamie ofert, które zestawia. Tak czy owak, aby prawidłowo wycenić przedmioty i przedstawić je w jak najlepszym świetle, Lara Geijsen zawsze prosi o przesyłanie najlepszych możliwych zdjęć zaoferowanych przedmiotów. W końcu, wizerunek jest tutaj bardzo ważny. Poza historią kamieni, które przechodzą z rąk do rąk, Laura również skrycie zastanawia się nad ich przyszłością i dalszą podróżą.

 • Ponad 5-letnie doświadczenie
 • Wielkie zamiłowanie do biżuterii
 • Studiowała gemmologię

Kończą się dzisiaj

Inne aukcje

Jak sprzedawać na Catawiki

 1. 1. Rejestracja sprzedawcy

  Zarejestruj się jako sprzedawca za darmo. Możesz zaoferować dowolną ilość wyjątkowych przedmiotów najwyższej jakości.

 2. 2. Zamieść przedmioty

  Gdy Twoje przedmioty i opisy zatwierdzą nasi eksperci, zostaną one włączone do aukcji.

 3. 3. Frajda licytowania

  Poczuj charakterystyczne dla aukcji emocje, gdy użytkownicy z całego świata licytują zamieszczone przez Ciebie przedmioty!

 4. 4. Zarabiaj bezpiecznie

  Nie poprosimy Cię o wysłanie przedmiotów, póki nabywca nie dokona wpłaty. Catawiki obsługuje płatności w transakcjach pomiędzy nabywcami i sprzedawcami.

Zalety aukcji Catawiki

 • Wysokie wpływy ze sprzedaży

 • Szybka sprzedaż

 • Bezpieczny system płatności

 • Międzynarodowa społeczność licytantów

 • Nadzór eksperta

 • Opcjonalna akceptowalna cena drogich przedmiotów

 • Profesjonalna obsługa klienta

 • Przystępna obsługa

Rozpocznij sprzedaż teraz

Pobierz aplikację Catawiki Aukcje Online

Pobierz z App Store Pobierz z App Store

X
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 50 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
lub Zaloguj się