Nie potwierdziłeś jeszcze adresu e-mail

John Bolt

Ekspert Osobliwości / Plakaty / Wystrój

Przy aranżowaniu wnętrza domu, warto pobawić się różnymi stylami i kombinacjami.

Gdy John Bolt pracował w sektorze usług hotelarskich, zawsze uwielbiał krążyć po pchlich targach i sklepach z osobliwościami. Kiedy John odbywał podróż dookoła świata, uświadomił sobie, że jest gotowy do podjęcia nowej drogi życiowej. Po powrocie do Holandii otworzył własny sklep specjalizujący się w indonezyjskich meblach kolonialnych. Do oświetlenia swojego sklepu, John Bolt wykorzystał lampy w stylu holenderskim, które zakupił na targach w różnych częściach kraju. Kiedy lampy zaczęły sprzedawać się lepiej niż jego meble, John zaczął interesować się stylem holenderskim z połowy XX wieku. Z wielkim zapałem sprzedawał w swoim sklepie, był aktywny na targach międzynarodowych i zaangażował się również w sprzedaż internetową, aż wkrótce stał się prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie.

Po 20 latach prowadzenia swojego biznesu John Bolt stwierdził, iż jest gotowy, aby zacząć wykorzystywać swoją wiedzę w pracy jako ekspert dla Catawiki. John opiekuje się aukcjami mebli i lamp designerskich i upewnia się, że trafiają na nie jedynie autentyczne przedmioty. John uwielbia spędzać godziny na poszukiwaniu informacji o przedmiotach, przy czym często korzysta ze swojej osobistej biblioteki, w której znalazło się mnóstwo zebranych przez niego artykułów i notatek. Często rezultatem przeprowadzonych przez niego badań jest obalenie krążących po Internecie popularnych mitów o projektantach i zaprojektowanych przez nich przedmiotach. W ten sposób John Bolt robi to, co kocha najbardziej: każdego dnia ocenia ciekawe znaleziska i zyskuje o nich coraz większą wiedzę.

 • Ponad 20-letnie doświadczenie
 • Niezależny przedsiębiorca
 • Bogate doświadczenie handlowe

Kończą się dzisiaj

Inne aukcje

W centrum uwagi

Jak sprzedawać na Catawiki

 1. 1. Rejestracja sprzedawcy

  Zarejestruj się jako sprzedawca za darmo. Możesz zaoferować dowolną ilość wyjątkowych przedmiotów najwyższej jakości.

 2. 2. Zamieść przedmioty

  Gdy Twoje przedmioty i opisy zatwierdzą nasi eksperci, zostaną one włączone do aukcji.

 3. 3. Frajda licytowania

  Poczuj charakterystyczne dla aukcji emocje, gdy użytkownicy z całego świata licytują wystawione przez Ciebie przedmioty!

Zalety aukcji Catawiki

 • Wysokie wpływy ze sprzedaży

 • Szybka sprzedaż

 • Bezpieczny system płatności

 • Międzynarodowa społeczność licytantów

 • Nadzór eksperta

 • Opcjonalna cena minimalna drogich przedmiotów

 • Profesjonalna obsługa klienta

 • Przystępna obsługa

Rozpocznij sprzedaż teraz

X
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 50 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
lub Zaloguj się