Krzysztof Swęd - 'Fortissimo'

Opis
Krzysztof Swęd - 'Fortissimo'
Obitka żelatynowo-srebrowa, FB - sygnowany, znak artysty, wraz z opisem i podpisem autora

Fotografia pochodzi z sesji poetyckiej,tytuł pracy 'Fortissimo'. Praca wernisażowa .Sesja artystyczna do poezji śpiewanej . Odbitka srebrowa na podłożu papierowym FB podpisana , opisana, sygnowana , suchy stempel w ramie 70x50cm .Nakład 1/12. Kolor delikatnej ramy aluminiowej czarny. Wielkość obrazu 47x37 cm przykryty passe-partout w kolorze écru . Fotografia z efektem rozbudowanej ekspozycji na negatywie . Wierzch pleksa z anty-refleksem . Przesyłka ubezpieczona , zapakowana z największą uwagą . Na dołączonych zdjęciach certyfikat autentyczności w przesyłce podpisany sygnowany suchym stemplem . Widoczny również przykładowy sposób pakowania .
Jako wieloletni twórca niezależny stawiam największy nacisk na stronę artystyczną swoich prac. Nie pracuję na sprzęcie cyfrowym. Każdą odbitkę wykonuję ręcznie w tradycyjnej ciemni fotograficznej z największą uwagą i pieczołowitością . Od lat specjalizuję się w fotografii kobiecej . Przygotowywane przeze mnie sesje są typowo artystyczne i niepowtarzalne . Historie na podstawie poezji , muzyki , filmu, prozy .Do części moich prac powstaje poezja im poświęcona .Moje fotografie uczestniczą w wielu konkursach krajowych i międzynarodowych . Wiele z nich posiada wyróżnienia i nominacje . Moje prace to piękno zamknięte w ramach. W załączonych fotografiach przykładowe otrzymane wyróżnienia .

Szczegóły przedmiotu
Artysta
Krzysztof Swęd
Tytuł dzieła
'Fortissimo'
Technika
FB, Obitka żelatynowo-srebrowa
Podpis
sygnowany, wraz z opisem i podpisem autora, znak artysty
Stan
W oryginalnym stanie
Rozmiar obrazu
47×37 cm
Jeszcze nie jesteś zarejestrowany?
Dzięki utworzeniu bezpłatnego konta na Catawiki będziesz mógł licytować każdy z naszych 65 000 wyjątkowych przedmiotów wystawianych na aukcje każdego tygodnia.
lub Zaloguj się