Przesyłanie przedmotów i ocena
Jak wygląda nowy proces przesyłania oferty do oceny?

Po utworzeniu konta na Catawiki kliknij „Sprzedaj na aukcji”. Nasz proces przesyłania poprowadzi Cię krok po kroku.

Aby rozpocząć, musisz zdecydować, czy chcesz kontynuować istniejący projekt czy chcesz utworzyć nowy. 

 

Po pierwsze: wybierz kategorię, która najlepiej reprezentuje Twój przedmiot.

Nie dotyczy to kontynuacji z istniejącej wersji roboczej.

Niektóre przykłady kategorii to antyki, klasyczne samochody, biżuteria, sztuka klasyczna, monety lub książki.

 

Następnym krokiem jest dodanie zdjęć, szczegółów przedmiotu, danych wysyłkowych i szacunkowej wartości przedmiotu.

Ta część procesu jest w menu nawigacyjnym po lewej stronie ekranu. Można wypełniać daną sekcję w dowolnej kolejności, można również wyjść i wrócić później, a my zapiszemy Twój projekt. Ofertę można przesłać, gdy obok wszystkich sekcji pojawi się zielony znacznik. Zielone symbole oznaczają, że dana sekcja jest ukończona. 

 

Przesyłanie zdjęć

Aby to zrobić, przeciągnij i upuść je na pole w sekcji przesyłania zdjęć. Można również kliknąć przycisk „Prześlij”, przejść do zdjęć i wybrać je.

Jeżeli korzystasz z telefonu komórkowego lub tabletu, możesz przesłać zdjęcia lub wykonać je na swoim urządzeniu. Aby je przesłać należy kliknąć przycisk „Prześlij” i dodać zdjęcia ze swojej biblioteki zdjęć. Aby zrobić zdjęcie, należy kliknąć opcję „Zrób zdjęcie”. Otworzy się aparat Twojego urządzenia i będziesz mógł zrobić zdjęcia swojego przedmiotu. Zdjęcia te zostaną dodane do Twojej oferty.

 

Podawanie danych przedmiotu

Dzięki naszemu wcześniej ustalonemu procesowi opisanie przedmiotu jest proste, a dostarczone informacje pozwalają licytantom znaleźć poszukiwany przedmiot. 

Większość naszych nabywców podczas przeglądania wpisuje określone szczegóły, aby zawęzić wyszukiwanie. Filtry, których używają, to szczegóły przedmiotu wybrane przez Ciebie podczas przesyłania przedmiotu do oceny. Wybranie prawidłowych szczegółów przedmiotu z list rozwijanych zapewni:

- Lepszą widoczność i możliwość wyszukiwania Twoich przedmiotów

- Wyższe ceny sprzedaży

 

Czy za Twoim przedmiotem kryje się ciekawa historia? Czy nasze szczegóły dotyczące przedmiotu pasują do Twojego przedmiotu? W polu opisu uwzględnij więc wszystkie informacje i wyjaśnij co sprawia, że jest wyjątkowy.

 

Sprawdzenie oferty zanim zostanie przesłana

Po dodaniu wszystkich zdjęć, szczegółów przedmiotu, opisu, danych wysyłkowych oraz szacunkowej wartości przedmiotu będziesz mógł zobaczyć, jak wygląda Twoja oferta. Jest to doskonały sposób, aby przed wysłaniem sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Po dokonaniu podglądu, będziesz mógł przesłać ofertę do oceny jednemu z naszych ekspertów. 

 

Po przesłaniu

Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą drogą elektroniczną, jeżeli koniecznym będzie wprowadzenie zmian. Jeżeli nie będzie takiej konieczności, Twój przedmiot zostanie zaplanowany na aukcję. Po przesłaniu oferty będziesz mógł ją monitorować logując się na swoje konto i klikając zakładkę „Moje oferowane przedmioty”.


Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!
Opowiedz nam trochę więcej o artykule.
Zaznacz wszystkie, które się zgadzają
Dziekujemy za odpowiedź!
Napisz do nas