Wysyłka i odbiór
Co to jest numer śledzenia przesyłki?

Gdy kupujący zapłaci za wylicytowany przedmiot, otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem, że możesz już zrealizować i wysyłać zamówienie. Jesteś odpowiedzialny za dostarczenie numeru śledzenia powiązanego z przesyłką.

Numer śledzenia przesyłki powinieneś otrzymać od firmy kurierskiej (zwanej także kurierem), za pośrednictwem której nadajesz przesyłkę do nabywcy. Format numeru śledzenia przesyłki może być różny w zależności od firmy kurierskiej. Zazwyczaj jest to ciąg liter i cyfr. Ciąg ten nie jest linkiem do strony i nie zawiera nazwy firmy kurierskiej.

Track & Trace umożliwia śledzenie wysłanego przedmiotu lub paczki za sprawą międzynarodowego systemu śledzenia online, aż do momentu, gdy trafi ona do odbiorcy. Gdy Twoje przedmioty wyruszą w drogę, możesz w prosty sposób monitorować, na jakim są etapie podróży.

Wystarczy kilka kliknięć, aby dowiedzieć się, czy Twój przedmiot jest jeszcze w drodze, czy dotarł już do celu. W przypadku, gdy numer śledzenia przesyłki jest nieprawidłowy, możesz zmienić go teraz samodzielnie. Wystarczy przejść do >  Zmówienia i wybrać odpowiednie zamówienie. Następnie należy kliknąć w ‘Uaktualnij’ i uaktualnić odpowiedni numer śledzenia przesyłki.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!
Opowiedz nam trochę więcej o artykule.
Zaznacz wszystkie, które się zgadzają
Dziekujemy za odpowiedź!
Napisz do nas