Wysyłka i dostawa
Zapłaciłem za przedmiot, lecz nadal go nie otrzymałem. Dlaczego?

submitted_lot_illustration_2x.png

1- 
Z chwilą, gdy nabywca dokona płatności za przedmiot, powiadamiany jest sprzedawca. Sprzedawca jest wówczas zobowiązany do przetworzenia Twojego zamówienia i do wysłania przedmiotu w ciągu 3 dni roboczych. Gdy tak się stanie, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu Twojego zamówienia. Gdy przedmiot zostanie wysłany, otrzymasz kolejną wiadomość e-mail z informacjami na temat numeru śledzenia zamówienia.

Przesyłka może podlegać nieprzewidzianym opóźnieniom. Pamiętaj, że sprzedawca może mieć siedzibę w innym kraju. 

2- Sprawdź status przesyłki (za pośrednictwem numeru śledzenia) i informacje o firmie kurierskiej na stronie „Szczegóły zamówienia”.

3- Jeśli nie możesz znaleźć szczegółów śledzenia lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat stanu realizacji Twojego zamówienia, bezpośrednio skontaktuj się ze sprzedawcą poprzez stronę „Szczegóły zamówienia”. Zalecamy, abyś skontaktował się ze sprzedawcą w jego języku. Jeśli nie jest to możliwe, sugerujemy, podjęcie konwersacji w języku angielskim lub za pomocą internetowego narzędzia do tłumaczenia.

4- Jeżeli, po otrzymaniu zlecenia, wystąpią jakieś problemy, poinformuj nas o tym w ciągu 3 dni (od dokładnej daty zarejestrowanej na stronie śledzenia przesyłki). Pamiętaj, że po upływie 3-dniowego terminu, Twoje płatności zostaną przelane sprzedawcy i nie będziemy już mogli otworzyć sporu w Twoim imieniu.

5- Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy w komunikacji ze sprzedawcą lub jeżeli nie otrzymasz informacji na temat śledzenia przesyłki, powiadom nas o tym w ciągu 10 dni od dnia dokonania płatności. Zostanie wtedy otwarty spór, a zapłata dla sprzedawcy zostanie wstrzymana.


Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!
Opowiedz nam trochę więcej o artykule.
Zaznacz wszystkie, które się zgadzają
Dziekujemy za odpowiedź!
Napisz do nas