Płatności i opłaty
Dlaczego nie otrzymałem płatności za sprzedany przedmiot?


Jeśli nie otrzymałeś płatności za sprzedany przedmiot, zazwyczaj dzieje się tak dlatego, że coś, co zostało już sprzedane, zostało anulowane lub istnieje spór otwarty w związku z tym przedmiotem.

 

Jeśli sprzedany przedmiot został anulowany, ale otrzymałeś już za niego płatność, kwotę którą otrzymałeś odejmiemy z przyszłej płatności. 

 

W przeciwnym razie, jeśli istnieje otwarty spór dotyczący sprzedanego przedmiotu, płatność zostanie przetrzymana do momentu rozwiązania problemu. Otrzymasz wiadomość e-mail na ten temat.

 

Jeśli żadna z powyższych sytuacji Cię nie dotyczy, może to oznaczać, że:


- Dane płatności konta nie są wypełnione lub nie są poprawne. Możesz to sprawdzić na swoim koncie w sekcji „Płatności”.

- Nabywca otrzymał zamówienie, lecz Ty nie zmieniłeś statusu wysyłki na „wysłane” lub „odebrane”. Ważne jest, aby status wysyłki był prawidłowy, co pozwoli nabywcy na śledzenie przebiegu transakcji.

- Nie masz jeszcze skonfigurowanych płatności. Nasz dostawca płatności, Stripe, może poprosić o dodatkową dokumentację, zanim będziesz mógł otrzymywać płatności. Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Na końcu, upewnij się, że sprawdzisz swoje ustawienia częstotliwości płatności. Te ustawienia pogrupują Twoje płatności w zależności od wybranej częstotliwości.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!
Opowiedz nam trochę więcej o artykule.
Zaznacz wszystkie, które się zgadzają
Dziekujemy za odpowiedź!
Napisz do nas