Płatność
Jak płacić za pomocą przelewu bankowego

Gdy wygrasz aukcję na Catawiki, możesz zapłacić za przedmiot na swojej stronie „Moje wygrane przedmioty”. Aby tam się znaleźć zaloguj się na swoje konto:


1. Kliknij swoją nazwę użytkownika w prawym górnym rogu strony
2. Wybierz opcję „Moje wygrane przedmioty” i przejdź do zakładki „Niezapłacone przedmioty”
3. Kliknij zakładkę „Wysyłka i płatność”, która znajduje się pod zamówieniem, za które chciałbyś zapłacić
4. Na tej stronie możesz wybrać, czy chcesz wysłać zamówienie czy wolisz odebrać je osobiście. Gdy to zrobisz kliknij przycisk „Dokonaj płatność”
5. Wybierz „Przelew bankowy”.


Otrzymasz również wiadomość e-mail zawierającą link do strony płatności. Kliknij przycisk, a zostaniesz przekierowany na stronę z niezapłaconymi przedmiotami. Wybierz przedmiot, za który chcesz zapłacić i wybierz metodę płatności.


Możesz płacić za pośrednictwem przelewu bankowego tylko wtedy, gdy Twój bank ma swą siedzibę w kraju SEPA i obsługuje przelewy SEPA. Jeśli Twój bank nie znajduje się w obszarze SEPA i/lub nie obsługuje przelewów SEPA, Twoje płatności nie będą mogły być przetworzone, a pieniądze zostaną zwrócone na konto bankowe. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.


Jeśli wybierzesz opcję płatności poprzez przelew bankowy, otrzymasz wiadomość e-mail na adres podany na koncie Catawiki. W wiadomości otrzymasz numer konta bankowego, które możesz wykorzystać do dokonania przelewu. Pamiętaj, aby wpisać poprawne dane rachunku bankowego podczas przesyłania płatności.


Wszystkie przelewy bankowe są przetwarzane przez Stripe, naszego partnera ds. płatności oraz jednego z najbardziej bezpiecznych i renomowanych operatorów płatności. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj


Wszystkie informacje dotyczące płatności, w tym dane karty kredytowej, są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informacje na temat płatności nie są przechowywane na naszych serwerach.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!
Opowiedz nam trochę więcej o artykule.
Zaznacz wszystkie, które się zgadzają
Dziekujemy za odpowiedź!
Napisz do nas