Kupuj i sprzedawaj wyjątkowe przedmioty na naszych aukcjach
Wszystkie aukcje

Godziny pracy obsługi klienta

Lub zadzwoń na międzynarodowy numer +31 85 8881 501. Opłaty od Twojego usługodawcy mogą obowiązywać podaczas połączenia z międzynarodowym numerem.

Odpowiedzi na często zadawane pytania znajdują się tu Pomoc

Nadzór notarialny

Catawiki wysoko ceni niezawodność i bezpieczeństwo. W celu zagwarantowania ważności złożonych ofert nasze aukcje nadzorowane są przez niezależnego urzędnika notarialnego, pana J. Borrena z kancelarii Mr M.J. Meijer Notarissen N.V., Amsterdam.

Kancelaria Meijer Notarissen N.V. prowadzi działalność od roku 1909 i ma zasięg międzynarodowy. Pan J. Borren, urzędnik notarialny specjalizujący się w aukcjach, pełni funkcję nadzorczą także w innych znanych domach aukcyjnych.

Co to oznacza

Wszystkie złożone na aukcjach Catawiki oferty nadzorowane są przez urzędnika notarialnego. Niezależny notariusz może w każdej chwili przejrzeć pełną historię licytowania dowolnego zarejestrowanego licytanta oraz/lub aukcji Catawiki. Prawo dostępu do systemu aukcji Catawiki jest w pełni zarezerwowane dla notariusza i zablokowane dla jakichkolwiek innych osób trzecich.

Rola notariusza

Zadaniem urzędnika notarialnego jest między innymi dokonywanie drobnych rutynowych kontroli w celu sprawdzenia, czy Warunki użytkowania Catawiki są respektowane.  

Notariusz

Pan J. Borren

Mr M.J. Meijer c.s.
kancelaria notarialna w Amsterdamie

Pobierz aplikację Catawiki Aukcje Online

Pobierz z App Store Pobierz z App Store

Zapisz się na newsletter Catawiki

Bądź na bieżąco z najnowszymi aukcjami i nie tylko.

Zawsze można zrezygnować z subskrypcji

Dziękujemy, subskrybujesz teraz nasz newsletter.