Guide close

Jak to działa

Krok 1: Znalezienie swojego wymarzonego przedmiotu

Na naszych aukcjach pojawia się ponad 50 000 przedmiotów tygodniowo, tak więc znalezienie swojego wymarzonego przedmiotu może wydawać się sporym wyzwaniem. Jednakże, dzięki polu wyszukiwania, które można znaleźć na górze strony głównej, możesz wpisać dowolny rodzaj przedmiotu, który Cię interesuje, co sprawia, że wyszukiwanie staje się znacznie łatwiejsze. Jeżeli po wpisaniu hasła, zakres wyników nadal będzie zbyt szeroki, zawsze możesz spróbować zawęzić krąg poszukiwania w filtrach po lewej stronie lub możesz skupić się jedynie na określonych kategoriach.

Finding

Twoje wyjątkowe przedmioty

Być może szukasz tak unikatowego przedmiotu, że nie posiadamy go na naszych aukcjach - jeszcze! Biorąc pod uwagę fakt, że interesują nas jedynie wyjątkowe przedmioty, prawdopodobnie natrafimy na niego później. Możesz określić czego szukasz, ustawiając powiadomienie aukcyjne, a poinformujemy Cię, gdy zdołamy znaleźć dany przedmiot. Będziesz pierwszym, który się o nim dowie!

Twoje ulubione przedmioty

Udało Ci się znaleźć to o czym marzyłeś, lecz nie masz czasu, aby aktywnie śledzić ofertę? Możesz łatwo oznaczyć ten przedmiot jako swój ulubiony. Dodamy go do Twojej listy ulubionych, dzięki czemu z łatwością będziesz mógł go ponownie znaleźć. Możesz oznaczyć dowolną ilość przedmiotów! Jeżeli szczególnie lubisz którąś z kategorii, również możesz ją oznaczyć jako swoją ulubioną, dzięki czemu będziesz mógł ją śledzić.