Guide close

Jak to działa

Krok 1: Podstawy

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będzie wyglądał pierwszy przedmiot, jaki zaoferujesz na Catawiki. Zanim to zrobisz, oto kilka ważnych pojęć, które pomogą Ci przejść przez ten proces:

Basics

Ekspert: Każdy przedmiot wystawiany na Catawiki jest osobiście sprawdzany przez jednego z naszych wewnętrznych ekspertów. Jeśli to konieczne, ekspert kontaktuje się z nabywcą i doradza jak najlepiej zaprezentować przedmiot, tak aby osiągnąć, jak najlepszy rezultat sprzedażowy.

Cena minimalna: Jeśli wartość Twojego przedmiotu wynosi ponad 200 €, możesz do niej dodać akceptowalną cenę. Jeśli Twój przedmiot nie osiągnie tej ceny na aukcji, nie zostanie sprzedany.

Koszty prowizji: Prowizja od sprzedaży wynosi 12,5% od zwycięskiej oferty, bez podatku VAT. W zamian, Twoje przedmioty mogą być szeroko promowane poprzez m.in. kampanie marketingowe, nasz blog lub posty na Facebooku. Otrzymasz również darmowe tłumaczenie Twojej oferty na język angielski. Jeśli Twój przedmiot nie zostanie sprzedany, prowizja nie zostanie pobrana.