Przesyłanie przedmotów i ocena
Jaka jest rola ekspertów na Catawiki?

Na Catawiki chcemy mieć pewność, że przedmioty na naszych aukcjach są wyjątkowe, wartościowe i pożądane przez licytantów.

 

W tym celu nasz pełen pasji zespół wewnętrznych ekspertów dokładnie przegląda i wybiera przedmioty dopuszczone do aukcji. Podczas dokonywania wyceny biorą pod uwagę różne aspekty i cechy produktu, które decydują o jakości i wpływają na szacunkową wartość przedmiotu.

 

 

Nasi eksperci dbają również o to, aby każdy przedmiot był zaprezentowany w najlepszy możliwy sposób, np. poprzez wysokiej jakości zdjęcia i szczegółowe dane. Pomaga to naszym nabywcom znaleźć te przedmioty, na których im zależy i dzięki temu czują się pewnie podczas licytowania i kupowania przedmiotów za odpowiednią cenę.

 

Nasi eksperci zapewniają naszym sprzedawcom wskazówki i wiedzę oraz wybierają najbardziej odpowiednią aukcję do każdego z przedmiotów, tak aby przyciągnąć jak najwięcej odpowiednich licytantów.

 

Poznaj naszych ekspertów tutaj: https://www.catawiki.com/auctioneers 

 

Jeśli chcesz skontaktować się z jednym z naszych ekspertów, możesz to zrobić podczas przesyłania przedmiotu do oceny.

Na ostatnim etapie procesu przesyłania przedmiotu do oceny, użyj pola tekstowego „Napisz do eksperta”, aby poinformować eksperta, że chcesz wycenić swój przedmiot. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe.


Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!
Opowiedz nam trochę więcej o artykule.
Zaznacz wszystkie, które się zgadzają
Dziekujemy za odpowiedź!
Napisz do nas