Podczas aukcji
Dlaczego licytant może licytować poniżej ceny minimalnej?


Jeśli dodasz do swojego przedmiotu cenę minimalną, możesz rozpocząć licytację od 1 €, 60% ceny minimalnej lub ceny minimalnej. Opcja wyboru jest dostępna podczas wystawiania przedmiotu na aukcję.


Zasadniczo oferty poniżej ceny minimalnej pomagają nabrać tempa aukcji i nie należy się tym martwić.


Aby jednak upewnić się, że użytkownik uzyska najlepszy wynik na aukcji, zbadaliśmy, co się stanie, gdy użytkownik zdecyduje się rozpocząć licytację od 1 €, 60% ceny minimalnej lub ceny minimalnej.


Okazało się, że wszystko zależy od kategorii, w której użytkownik decyduje się sprzedawać. Kiedy użytkownik wybiera, od jakiej kwoty zacząć licytację w procesie przesyłania przedmiotu do oceny, zobaczy notatkę o najlepszej opcji dla danej kategorii, w której chce zacząć sprzedawać.


Więc jeśli proponujemy, aby zacząć poniżej ceny minimalnej, możesz mieć pewność, że zbadaliśmy tę opcję dogłębnie. A tempo aukcji, które z pewnością wzrośnie, wpłynie na sprzedaż przedmiotu.


Pamiętaj też, że gdy ktoś licytuje przedmiot z ceną minimalną, my informujemy go, czy jego oferta była wyższa lub niższa od ceny minimalnej. Daje mu to szansę na kontynuowanie licytacji, dopóki nie osiągnie ceny minimalnej.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!
Opowiedz nam trochę więcej o artykule.
Zaznacz wszystkie, które się zgadzają
Dziekujemy za odpowiedź!
Napisz do nas