Podczas aukcji
Czy licytant może kontaktować się ze mną w trakcie aukcji?

Osoby licytujące mogą kontaktować się z Tobą, jako ze z przedawcą, bezpośrednio przed rozpoczęciem i w trakcie trwania aukcji. To świetny sposób, aby nawiązać relacje z potencjalnymi nabywcami, ponieważ mają oni okazję, aby zadawać Ci pytania dotyczące wystawionych przez Ciebie przedmiotów, zanim zdecydują się złożyć ofertę w licytacji. Kontaktując się z nimi, możesz dostarczyć im informacji na temat wyjątkowości, jakości i autentyczności oferowanych przez siebie przedmiotów, dzięki czemu masz większe szanse, aby je sprzedać.

Jeśli otrzymasz zapytanie w sprawie przedmiotów wystawionych przez siebie na aukcji, ważne jest, aby sprawnie na nie odpowiedzieć, co wywrze pozytywne wrażenie na licytujących. Rekomendujemy, aby na pierwsze zapytanie odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, a jeśli Twój przedmiot jest na aukcji – zrobić to jeszcze przed jej zakończeniem.

Jeśli wolisz wyłączyć tę opcję, możesz zrobić to, zmieniając swoje ustawienia (https://www.catawiki.com/konta/ustawienia/konto). W każdej chwili możesz wyłączyć tę opcję, aby nie otrzymywać wiadomości od kupujących, bądź włączyć ją ponownie.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!
Opowiedz nam trochę więcej o artykule.
Zaznacz wszystkie, które się zgadzają
Dziekujemy za odpowiedź!
Napisz do nas