Licytacja
Dlaczego moje konto zostało zablokowane i nie mogę licytować?

Jeśli Twoje konto zostało zablokowane i nie możesz już licytować, możliwe, iż masz zaległe płatności.

Taka sytuacja ma miejsce w przypadku, jeżeli użytkownik nie płaci za wygrany przedmiot w wyznaczonym terminie. Jako że wszystkie oferty są wiążące na Catawiki, jesteś zobowiązany do zakupu każdego z przedmiotów, które wygrasz. Po wygraniu aukcji otrzymasz kilka przypomnień o płatności, a jeżeli nie dokonasz płatności w terminie, Twoje konto zostanie zablokowane i nie będziesz już mógł licytować i kupować.


Przejdź do strony „Moje wygrane przedmioty” i kliknij zakładkę „Niezapłacone”. Tutaj będziesz mógł zobaczyć swoje zaległe nieopłacone zamówienia. W przypadku, gdy Twoje zamówienie zostanie anulowane, nadal jesteś zobowiązany do uiszczenia opłaty aukcyjnej (9% od zwycięskiej oferty).

Gdy dokonasz płatności za zaległe zamówienia i Twoja płatność zostanie przetworzona, znów otrzymasz prawo licytowania na naszych aukcjach. Jeśli wybierzesz opcję płatności poprzez przelew bankowy, wiedz, że przetwarzanie płatności może potrwać nawet do dwóch dni roboczych. Dlatego zalecamy skorzystanie z jednej z bezpośrednich opcji płatności dostępnych na naszej stronie płatności.

Jeśli Twoje konto zostało zablokowane i chcesz uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!
Opowiedz nam trochę więcej o artykule.
Zaznacz wszystkie, które się zgadzają
Dziekujemy za odpowiedź!
Napisz do nas