Licytacja
Dlaczego czasami zostaje mi pobrana opłata, gdy składam ofertę?


W przypadku niektórych przedmiotów o wysokiej wartości możemy zarezerwować płatność na Twojej karcie kredytowej, jeśli złożysz ofertę. Nie martw się! Zawsze najpierw poprosimy Cię o zgodę. 

 

Jeśli nie jesteś licytantem, który złożył najwyższą ofertę, opłata nie zostanie naliczona, a pieniądze pozostaną na Twoim koncie. Pamiętaj tylko, że w zależności od banku może minąć trochę czasu, zanim pieniądze będą dla Ciebie ponownie dostępne.

 

Jeśli jesteś licytantem oferującym najwyższą kwotę, odliczymy tę kwotę od faktury końcowej, więc nie będzie potrzeby uiszczania dodatkowej płatności. Następnie możesz zapłacić resztę, przechodząc do sekcji „Moje wygrane przedmioty”, która jest dostępna na Twoim koncie.

 

Kwota, którą rezerwujemy, będzie taka sama jak kwota oferty, chyba że złożysz ofertę powyżej 1000 €. W przypadku ofert powyżej 1000 €, zarezerwujemy 1000 €.

 

Jeśli jesteś licytantem z najwyższą ofertą i ta opłata zostanie naliczona, ale sprzedaż zostanie anulowana, zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 10 dni roboczych.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!
Opowiedz nam trochę więcej o artykule.
Zaznacz wszystkie, które się zgadzają
Dziekujemy za odpowiedź!
Napisz do nas