Licytacja
Dlaczego moja automatyczna oferta wzrosła prosto do maksymalnej kwoty?


Możesz od razu osiągnąć maksymalną ofertę automatyczną, jeśli:

 

- Sprzedawca ustalił cenę minimalną (znaną również jako cena minimalna), która odpowiada lub przekracza limit oferty automatycznej przez Ciebie ustalonej. Przedmiot nie zostanie sprzedany, dopóki nie zostanie osiągnięta cena minimalna. Twoja oferta zwiększy się do maksimum, dzięki czemu będziesz mógł zbliżyć się jak najbliżej do ceny minimalnej.

- Ktoś inny również ustawił ofertę automatyczną z limitem tuż pod Twoim. Przeniesiemy Cię prosto do oferty maksymalnej, jeśli jest to następna oferta minimalna wyższa niż oferta innego licytanta. 

- Ktoś inny ustawił ofertę automatyczną z takim samym limitem maksymalnym jak Twój. Ten kto ustawił automatyczną ofertę jako pierwszy, zostanie licytantem z najwyższą ofertą.

- Ktoś inny ustawił automatyczną ofertę, której maksymalna stawka jest wyższa niż Twoja. Choć będzie on o krok dalej od Ciebie, my zabierzemy Cię prosto do maksimum jakie ustaliłeś, dzięki czemu będziesz bliżej najwyższej oferty.

 

W takich przypadkach pamiętaj, że zawsze zatrzymamy się na ustawionym limicie. Zawsze masz więc kontrolę nad tym, jak wysoka jest Twoja oferta. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o automatycznej ofercie,kliknij tutaj.

Czy ten artykuł był pomocny?
Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!
Opowiedz nam trochę więcej o artykule.
Zaznacz wszystkie, które się zgadzają
Dziekujemy za odpowiedź!
Napisz do nas