O Catawiki

Inspirujące przedmioty do odkrycia każdego tygodnia

Wyjątkowe przedmioty wybrane przez naszych ekspertów

Catawiki jest rynkiem internetowym, na którym pojawiają się niezwykłe, nieoczekiwane i niezwykłe przedmioty. Za pośrednictwem naszej platformy udostępniamy wyjątkowe przedmioty międzynarodowym nabywcom, którzy podzielają naszą pasję do wszystkiego, co niezwykłe i nietuzinkowe.

Fakty i dane

50,000 +

przedmiotów na aukcji każdego tygodnia

200

ekspertów

7 milionów

wyjątkowych odwiedzających

80

kategorii

Jak to się wszystko zaczęło

Catawiki został założony w 2008 roku; początkowo był zaprojektowany jako strona internetowa gdzie kolekcjonerzy mogli zarządzać i śledzić swoje kolekcje online. Odwiedzający mogli dodawać nowe przedmioty do już istniejącego katalogu przedmiotów kolekcjonerskich. Jak można się było spodziewać, nazwa Catawiki jest połączeniem słów “catalogue” i “wiki”. W 2011 roku, Catawiki zaczął prowadzić tygodniowe aukcje w różnych kategoriach, były to między innymi sztuka, antyki, klasyczne samochody, zegarki, biżuteria, moda, książki i znaczki.

Eksperci

Nasz zespół wewnętrznych ekspertów stanowi serce Catawiki i jest tym, co sprawia, że nasza platforma jest wyjątkowa. Wykorzystując swoją olbrzymią wiedzę i doświadczenie, nasi eksperci dostarczają wskazówek zarówno nabywcom, jak i sprzedawcom. Wybierając i oceniając każdą z ofert przesłanych na naszą platformę, upewniają się, czy wszystkie przedmioty, które można znaleźć na Catawiki są naprawdę wyjątkowe.

Dane firmy

Catawiki B.V.

Overcingellaan 5

9401 LA Assen, Holandia

Skontaktuj się z nami

Izba Przemysłowo-Handlowa: Groningen, Holandia

Numer izby przemysłowo-handlowej: 01131735

Numer identyfikacyjny VAT: NL8194.21.182.B01

Każdego miesiąca na Catawiki zaglądają miliony ludzi z całego świata. Dlatego w naszej międzynarodowej organizacji zatrudniamy pracowników z całej Europy. Nasze biura znajdują się w Holandii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i we Włoszech.

Dołącz do zespołu!

Catawiki planuje rozwijąć się gwałtownie i międzynarodowo! Potrzebujemy prawdziwych specjalistów, którzy pomogą nam osiągnąć nasze ambicje.