O Catawiki

Sprawiamy że wyjątkowe przedmioty są dostępne dla wszystkich

Cotygodniowe aukcje wyjątkowych przedmiotów

Celem Catawiki jest powszechne udostępnianie wyjątkowych przedmiotów. Nasze cotygodniowe aukcje cechują się tysiącem niezwykłych, rzadkich i nieprzecętnych przedmiotów, których nie znajdziesz w żadnym sklepie.

Fakty i dane

50,000 +

przedmiotów każdego tygodnia

150+

eksperci

14 milionów

odwiedzających każdego miesiąca

300 +

aukcji tygodniowo

Jak to się wszystko zaczęło

Catawiki został założony w 2008 roku; początkowo był zaprojektowany jako strona internetowa gdzie kolekcjonerzy mogli zarządzać i śledzić swoje kolekcje online. Odwiedzający mogli dodawać nowe przedmioty do już istniejącego katalogu przedmiotów kolekcjonerskich. Jak można się było spodziewać, nazwa Catawiki jest połączeniem słów “catalogue” i “wiki”. W 2011 roku, Catawiki zaczął prowadzić tygodniowe aukcje w różnych kategoriach, były to między innymi sztuka, antyki, klasyczne samochody, zegarki, biżuteria, moda, książki i znaczki.

Eksperci specialiści

Aukcje Catawiki są starannie opracowywane przez nasz zespół ekspertów. Pomagają oni zapewnić różnorodność i wysoką jakość ofert.

Dane firmy

Catawiki B.V.

Overcingellaan 5

9401 LA Assen, Holandia

Skontaktuj się z nami

Izba Przemysłowo-Handlowa: Groningen, Holandia

Numer izby przemysłowo-handlowej: 01131735

Numer identyfikacyjny VAT: NL8194.21.182.B01

Catawiki ma wiele milionów odwiedzających z całego świata każdego miesiąca. Dlatego w naszej międzynarodowej organizacji zatrudniamy pracowników z całej Europy. Nasze biura znajdują się w Holandii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i we Włoszech.

Dołącz do zespołu!

Catawiki planuje rozwijąć się gwałtownie i międzynarodowo! Potrzebujemy prawdziwych specjalistów, którzy pomogą nam osiągnąć nasze ambicje.