O Catawiki

Sprawiamy że wyjątkowe przedmioty są dostępne dla wszystkich

Cotygodniowe aukcje wyjątkowych przedmiotów

Celem Catawiki jest powszechne udostępnianie wyjątkowych przedmiotów. Nasze co tygodniowe aukcje cechują się tysiącem niezwykłych, rzadkich i nieprzecętnych przedmiotów, których nie znajdziesz w żadnym sklepie.

Fakty i dane

35,000 +

sprzedanych towarów każdego tygodnia

179

licytatorzy

14 milionów

odwiedzających każdego miesiąca

300 +

aukcji tygodniowo

Jak to się wszystko zaczęło

Catawiki został założony w 2008 roku; początkowo był zaprojektowany jako strona internetowa gdzie kolekcjonerzy mogli zarządzać i śledzić swoje kolekcje online. Odwiedzający mogli dodawać nowe przedmioty do już istniejącego katalogu przedmiotów kolekcjonerskich. Jak można się było spodziewać, nazwa Catawiki jest połączeniem słów “catalogue” i “wiki”. W 2011 roku, Catawiki zaczął prowadzić tygodniowe aukcje w różnych kategoriach, były to między innymi sztuka, antyki, klasyczne samochody, zegarki, biżuteria, moda, książki i znaczki.

Licytatorzy specialiści

Aukcje Catawiki są opracowywane z wszelką starannością przez nasz zespół wyspecjalizowanych licytatorów. Pomagają oni zagwarantować zróżnicowany i wysokiej jakości wybór listy towaru.

Dane firmy

Catawiki B.V.

Noordersingel 33

9401 JW Assen, Holandia.

E-mail: info@catawiki.pl

Numer telefonu:

Izba Przemysłowo-Handlowa: Groningen, Holandia

Numer izby przemysłowo-handlowej: 01131735

Numer identyfikacyjny VAT: NL8194.21.182.B01

Catawiki wita każdego miesiąca wiele milionów odwiedzających z całego świata. Nasza organizacja posiada więc silne powiązania międzynarodowe z pracownikami z całej Europy. Nasze biura usytuowane są w Holandii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, we Włoszech i Hiszpani.

Dołącz do zespołu!

Catawiki planuje rozwijąć się gwałtownie i międzynarodowo! Potrzebujemy prawdziwych specjalistów, którzy pomogą nam osiągnąć nasze ambicje.

×

Welcome back! Whilst you were away we added the functionality to view auctions and bid in pounds.